شکست در انتخابات و انتقام گیری موسویون از ملت - درباره موسوی

درباره موسوی

همه باید همه حقیقت را بدانند

شکست در انتخابات و انتقام گیری موسویون از ملت
نویسنده : محقق - ساعت ۱:٠٦ ‎ق.ظ روز چهارشنبه ٢٧ خرداد ۱۳۸۸
 

شکست در انتخابات و انتقام گیری موسویون از ملت

با استفاده از اعضای گروهک تروریستی پژاک به جنگ با دانشجویان رفتند!

چند تن از اعضای گروهک تروریستی پژاک با ورود به مجموعه خوابگاههای دانشگاه تهران موسوم به " کوی"، با گروگان گیری و ایجاد اغتشاش و ناامنی، راه را برای ورود عده ای اراذل و اوباش برای تعرض بیشتر به دانشجویان باز کرده و ضمن وارد آوردن خسارات بیشمار مادی، بسیاری از دانشجویان را مورد ضرب و شتم قرار دادند.

در همین حال متاسفانه عده ای از اهالی محل نیز، با بی اطلاعی از ماهیت افراد مذکور، ایشان را در مقاصد شومشان همراهی نمودند که در نهایت با هوشیاری دانشجویان و ورود نیروهای نظامی و امنیتی، قائله مذکور پایان یافت.

شایان ذکر است خوابگاه دانشجویان تعطیل و امتحانات پایان این ترم به زمان دیگری موکول گردید.

گفتنی است پس از تحریک مردم به ایجاد اغتشاش و ناآرامی توسط عفت مرعشی، همسر هاشمی رفسنجانی و فائزه هاشمی دختر وی،  زهرا رهنورد همسر میر حسین موسوی و... ؛ شکست خوردگان حماسه 22 خرداد برای رسیدن به امیال نفسانی خویش، متوسل به گروهکهای تروریستی و معاندین و اراذل و اوباش گردیدند که به عنایت خداوند و هوشیاری ملت همیشه در صحنه و بخصوص جوانان، قائله هایی از این دست هیچگاه برای دشمنان داخلی و خارجی، نتیجه ای را در بر نداشته است.

همچنین تحلیل گران پیشتر نامه هاشمی به مقام معظم رهبری را زمینه ای  برای ایجاد فتنه و آشوب همه جانبه پیش بینی کرده بودند که این روزها نتایج شوم اینگونه رویکردهای خودخواهانه را می توان به وضوح دید.


 
comment نظرشريف شما ()
 
 اللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِدا ‏وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَك َطَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلاً