اظهارنظر برخی از كاربران درباره اقدامات تحريك آميز ميرحسين موسوي//بخش اول

اظهارنظر برخی از كاربران درباره اقدامات تحريك آميز ميرحسين موسوي//بخش اول

به موسوي راي داديم؛ ولي با اين رفتارها پشيمان هستيم

كاربران و مخاطبان درباره رفتارهاي تحريك كننده و غير قانوني مير حسين موسوي بويژه آخرين بيانيه وي و عدم تمكين او از قانون و راي ملت ذيل اخبار نظرات خود را منعكس كردند و راي دهندگان او اعلام كرده اند: به موسوي راي داديم؛ ولي حالا با اين رفتارها از راي خود پشيمان هستيم .

كاربران محترم در واكنش به اين بيانيه و اقدامات غير قانوني ميرحسين موسوي در روزهاي اخير كه موجب ايجاد اغتشاشات خياباني و آشوبها شده است، خواستار پايبندي وي به قانون و ولايت فقيه شده و نسبت به گره خوردن سرنوشت وي با دشمنان قسم خورده نظام و انقلاب هشدار دادند.

بخش نخست اين اظهارنظرها به شرح زير است:

 

 

*براستي بايد مدعيان امروز راه امام توضيح دهند كه چرا فقط در شعار، رهبري و ولايت فقيه را خوب مي‌دانند اما تدابير ولايت را برنمي‌تابند؟

آيا متوجه تناقض آشكار در مواضع خود نيستند؟

مگر مي‌شود متناقضانه گفت ولايت فقيه و رهبري خوب است اگر مطابق آنچه من صلاح مي‌دانم عمل كند!

آيا درك نمي‌كنند كه اين پذيرش مشروط همپاي رد است و امكان اقامه ولايت را منتفي مي‌سازد؟

و چگونه مي‌توان اسلام را بدون ولايت اقامه كرد؟ با كدام ساز و كار مي‌خواهيد بين برداشتهاي بعضاً متفاوت از احكام الهي، اجماع يا اتحاد عملي ايجاد كنيد؟ و بدون اتحاد مگر مي‌توانيد قوام و عزت و استقلال و پيشرفت جامعه را تأمين كنيد؟

اين چه ادعايي است كه در دفاع از كشور و اسلام داريد؟

عجبا كه معارف كلاس اول جامعه اسلامي هم نقض مي‌شود!

 

 

*جناب آقاي موسوي با سلام

بنده دانشجوي شاغل به تحصيل در مقطع دكتري در خارج از كشور مي باشم و در انتخابات نيز به جنابعالي راي دادم زيرا شما را قبل از توجه به برنامه هايتان، معتقد به نظام و اركان آن مي دانستم و تا چند روز پيش در بررسي نتايج انتخابات از راه قانوني با شما همراه بودم، اما متاسفم كه حالا از اين انتخابم بدلايل زيادي بسيار پشيمانم و از دفاعيات خود در مجالس متفاوت احساس حقارت و خجالت ميكنم كه به چند نكته آن فقط اشاره مينمايم:1- متن بيانيه شما خيلي با سخنراني و مصاحبه امروز شنبه 30 خرداد 1388مريم رجوي در تجمع منافقين در پاريس تفاوتي ندارد(پيشنهاد مي كنم حتما مطالعه نماييد)و همه موجبات شادي رسانه هاي غربي را موجب شده . نمي دانم شما چرا هنوز متوجه نيستيد كه روشتان در راستاي اهدف مخالفين نظام در خارج از كشور است، 2- شما از راه امام خميني و حكومتي كه ايشان ترسيم كرديد صحبت مي نماييد ولي به تاكيد ايشان در اطاعت از امر ولايت فقيه عليرغم نظرتان توجه ننموده و 24 ساعت پس از نماز جمعه سخنان رهبر انقلاب، بجاي توجه به آن سخنان ايشان را مورد حمله قرار مي دهيد، 3- در بيانيه تاكيد مي كنيد كه مسئولين بدون بررسي و توجه به ابهامات و مستندات پيشايش بحث ابطال انتخابات را رد مينمايند، در حاليكه شما پيش از همه از اولين روز اعلام نتايج با درخواست و تاكيد ابطال انتخابات هر گونه بررسي و رجوع به استدلال و مستندات را رد نموده و چشمها را بسته و فقط حرف حود را تكرار مينماييد، 4- شما تاكيد بر اطاعت از قانون اساسي و مجاري قانون را يكي از برنامه هاي جدي خود اعلام نموديد، ولي خود در قدم اول اركان نظام را بخاطر عدم موافقت با نظر شما مورد حمله قرار داده و زمينه تشكيك كليات آنرا در عموم بطور جدي دنبال مي نماييد، 5- دلايل شما بعضا بسيار عوامانه مي باشد كه نمي دانم چگونه آنهاراطرح مي كنيد بعنوان مثال شما مردم را آنقدر بدون تفكر قلمداد مي نماييد كه متوقع هستيد مردم به صرف همشهري بودن با شما حتما بدون توجه و تفكر به شما راي داده باشند كه بهيچوجه با شعار احترام به انسان و ارا ان مطابق نمي باشد و ...... اگر هدفتان انصافا خدمت به نظام جمهوري اسلامي مي باشد كه ما نيز با همين ذهنيت به شما راي داديم، لطفا تامل جدي به رفتار و روش خود بنماييد و قدري از فضاي بسته اطرافيان خارج شويد .

 

*موسوي با اين كارها مختصر آبرويي هم كه به ناحق كسب كرده بود از دست داد.

 

*بلاشك ، موسوي خائن و منافق و عامل آمريكا و محارب است

 

*اگر مي دانستم وضعيت اينطور ميشود... اشتباه كردم به موسوي راي دادم

 

*جناب آقاي موسوي خوب گوش كن

من يكي از كساني هستم كه به شما رأي دادم و به رأي خودم اعتقاد داشتم. و فكر مي‌كردم كه تا به حال شما بر سر تخلفات انتخاباتي كه احيانا وجود دارد مي‌جنگيد. ولي حالا متوجه شدم كه اينها همه بهانه‌اي است كه شما و ديگران به اهدافتان برسيد و با به راه انداختن آشوب‌هاي خياباني فقط براي رسيدن به اهداف خودتان كار مي‌كنيد نه براي اصلاح امور مردم و مملكت و قصدتان فقط براندازي نظام است. من از خودم خجالت مي‌كشم در اين انتخابي كه داشتم . اگر شما واقعا راست مي‌گوييد چرا با يك بيانيه طرفداران خودتان را از اين كارها منع نمي‌كنيد. مگر پيرو خط رهبر نيستيد، مگر رهبر از شما نخواست كه اين مسائل را كه فقط ما را دشمن شاد مي‌كند بس كنيد پس خيلي راحت مي‌توان نتيجه‌گيري كرد كه شما حتي در خط رهبر هم نيستيد. واقعا شرم‌آور است به جاي اينكه مردم را به جان هم بياندازيد و سلب آسايش و آرامش كنيد توبه كنيد و دست از اين تحريكات برداريد اين تجمعات را بس كنيد تا مردم به زندگيشان برسند.

 

*با سلام

بايد به عرض هوادارن رسانده شود كه بسيار در اشتباهند اگر فكر مي كنند مي شود با سر و صدا و اشوب راي مردم خوب ايران را باطل كرد

سخت در اشتباهند مردم صبري دارند و مقداري تحمل اگر سر جاي خودشون نشينند مردم چنان سيلي محكمي به انها خواهند زد كه ديگر هيچ وقت نتوانند سر خود را در ميان سياسيون بالا كنند

به نفع موسوي نيست كور كورانه سياست امريكا و اسرائيل را ادامه بدهد

مقدار ابرويي از زمان تصدي داشت كه مقداري را هنگام استعفا از دست داد ولي چون امام مايل نبود او ضايع شود خواستش را براي مردم علني نكرد و اين مقدار كم باقي مانده كه اون هم قسمتي از ان در حال تمام شدن است اگر مديريت نشود نابود مي شود

و رنج چندين ساله هدر مي رود

بهتر است اقلا به فكر خود باشه

والسلام

 

*با نظر اكثريت حاميان موسوي كه در ميان مردم از اقليت حداكثري برخوردارند موافقم زيرا آنان عاقلان آن قومند و موسوي و ساير حاميان او بايد از گفته هاي آنان تبعيت كنند زيرا خدا آنروز را نياورد كه با كوچك ترين اشاره مقام معظم رهبري مورد خشم مردم قرار گيرند كه انشاء اله نيست و نابود مي گردند.

 

*اميدوارم آقاي موسوي راه عاقلانه را انتخاب و صف خود را از صف تندرو هاي افراطي جدا كند تا دوباره آرامش به كشور بر گردد با توجه به فرمايشات رهبري اينگونه مسائل ديگر صلاح نيست

 

*هرچه زودتر سرنگونشان كنيد ما آرمش مي خواهيم

 

*با سلام. ديشب (شنبه) در خبرها ديديم كه اغتشاشگراني كه در خيابان در حال زدن يك بسيجي بودند خانمي مانتويي با تمام وجود از او دفاع مي كرد. آن خانم دستانش را اطراف سر آن بسيجي حلقه كرده بود تا آسيبي به او نرسد. از شما مي خواهيم در مورد آن حادثه و آن خانم كه آيا نسبتي با آن بسيجي داشت يا بر حسب وظيفه از او دفاع كرد گزارشي تهيه كنيد. فكر كنم موضوع جالبي باشد. ضمن اينكه شجاعت اون خانم بسيار ستودني است.

 

*من موسوي را به خدا وا مي گذارم كه مردم را اينگونه به زحمت انداخته است . من ديروز شنبه مريضم را نتوانستم به دكتر برسانم . خودبيني تا كي ؟

 

*با سلام واقعا بايد متاسف باشيم كه يكي از مبارزان انقلاب و خط ولايت اين چنين استحاله گرديده و پشت به كدامين درگه ايچنين با اصالت نظام اصل ولايت فقيه در افتاده، جناب آقاي موسوي براي بي منطقي و بي توجهي شما و بخصوص براي برخي هواداران شما متاسفم مگر چشم بينا نداريد آقا نمي بينيد چه كساني از شما طرفداري ميكنند؟ اي كاش با كور دلي باعث تلف شدن خون عده اي جوان نمي گرديديد. متاسفم براي شما

 

*اصلا من نمي دانم چرا به اين آقا كه ارزشهاي انقلاب ، فرمايشات مقام معظم رهبري ،حتي سفارشات امام خميني و خيلي چيزهاي ديگر براي او كوچكترين اهميت و ارزشي ندارد صلاحيت داده اند.

 

*آقاي موسوي، اگر نجنبي از بني صدر بدتر ميشي

 

*موسوي با اين كارهايش گور خود را مي كندو آتش جهنم رابراي خود مي خرد.به خدا قسم دل رهبر وتمام عاشقان او ازحركات وسكنات موسوي خون است

 

*اقاي موسوي به اراي 24 ميليون نفر احترام بگذاريد وبدانيد ما فدايي رهبرمان هستيم گذشت زمان اعتقاد شما را به ولايت فقيه ثابت كرد خدا چه لطفي كرد كه پرده از چهره نفاق برافكند وگرنه معلوم نبود اگر به حكومت مي رسيديد عاقبت اين كشور به كجا مي انجاميد

 

*آقاي موسوي شما واقعا گذشته خودرا فراموش كرده و تنها منافع آينده خود را دنبال مي كنيد . شما خودرا از همه برترمي دانيد . خداوند شما را هدايت كند

 

*متاسفانه اقاي موسوي همواره از اين شيوهها استفاده كرده و دل امام و رهبري را خون كرده است نامه امام خمينى در پى استعفاى مهندس ميرحسين موسوى نخست وزير

بسم الله الرحمن الرحيم

جناب آقاى موسوى نخست وزير محترم

نـامـه اسـتـعـفـاى شـمـا بـاعـث تـعـجـب شـد، حـق اين بود كه اگر تصميم بدين كار داشتيد لااقـل مـن و يـا مسوولين رده بالاى نظام را در جريان مى گذاشتيد. در زمانى كه مردم حزب الله براى يارى اسلام ، فرزندان خود را به قربانگاه مى برند، چه وقت گله و استعفا است !

شما در سنگر نخست وزيرى در چارچوب اسلام و قانون اساسى به خدمت خود ادامه دهيد، در صـورتـى كـه نـسـبـت بـه بـعـضـى از وزرا بـه تـوافـق نـمـى رسـيـد، چـون گـذشـتـه عـمـل مـى شـود. ايـن حـق قـانـونـى مـجـلس اسـت كـه بـه هـر وزيـرى كـه مايل بود راى دهد.

تـعـزيـرات از ايـن پـس در اختيار مجمع تشخيص مصلحت است كه اگر صلاح بداند به هر مـيـزان كـه مـايـل بـاشد در اختيار دولت قرار خواهد داد. همه بايد به خدا پناه بريم و در مواقع عصبانيت دست به كارهايى نزنيم كه دشمنان اسلام از آن سوء استفاده كنند.

مـردم مـا از ايـن گـونـه مـسـايـل در طول انقلاب زياد ديده اند، اين حركات هيچ تاثيرى در خـطوط اصيل و اساسى انقلاب اسلامى ايران نخواهد داشت . از آن جا كه من به شما علاقه مندم انشاءالله عندالملاقات مسايلى است كه گوشزد مى نمايم .

والسلام

روح الله الموسوى الخمينى

تاريخ : 17/6/67

صحيفه نور امام خميني جلد21

 

*خوب شايد راست بگه يك محل مشخص قراردهند تا حرفهاي غلط يا درستشان را بزنند.

 

*به عنوان يك راي دهنده از اين چهل ميليون از شوراي نگهبان ميخواهم سريعا " نسبت به صحت انتخابات اقدام نمايد و در مورد تشنجات لازم است نيروي انتظامي، بسيج و مراجع قضائي بصورت جدي وارد معركه شده و وظايف قانوني خود راانجام دهند چرا كه درشرايط فعلي حفظ اسلام و نظام واجب است نه حفظ آبرو ي نداشته فرد يا افراد خاص .

 

*بنده بيانيه شماره 5 آقاي موسوي را مطالعه كردم و بسيار بسيار براي خودم متاسف شدم.

دقيقا در 30 خرداد 88 فضاي 30 خرداد 60 را برايم تداعي كرد.

آن زمان بني صدر و اين زمان ميرحسين موسوي.

هر دو دل رهبر زمانه خويش را خون كردند.

آن يكي عليه اسلام و قرآن شمشير را از رو بسته بود. ولي اين يكي با اسم و علم اسلام و فقط و فقط جهت قدرت طلبي به توهين و دروغي متمسك مي شود.

آن هم توهين به رهبري كه روح و جانش را براي حفظ انقلاب و جمهوري اسلامي ايران در كف دست گرفته است.

خيلي براي خودم متاسفم كه 20 سال چهره محبوب و ولايتي از يك نخست وزير در ذهنم ساخته بودم ولي اكنون مي بينم كه عقده ها و نفاق ها پس از 20 سال به خوبي خودش را نشان مي دهد و آن فرد نه تنها ولايتي نبوده بلكه رگه هاي نفاقش 20 سال پرورش يافته است.

اين جريانات هم مانند سال 60 تمام مي شود.

ولي به راستي كاملا مشهود است كه انقلاب ما در حال غربال شدن و اين به اصلاح حاميان مردم توسط خود مردم حذف خواهند شد.

اللهم عجل لوليك الفرج

 

*قدرت براي شما چقدر شيرين است بالاخره فكر نمكنيد كه در مناظره ها همين حرفها را زديد ولي باز هم مردم انتخاب كردند

 

*او بدون اجازه ارباب هايش هيچ كاري نخواهد كرد هر چه سريع تر او را نزد اربابش و پيش گنجي ها و مهاجراني بفرستيد تا راضي شود .اين آقا از شهوت مقام در بيست سال هلاك شده بود و چون فكر ميكند به آن خواهد رسيد آرام نخواهد گرفت شما شاهد خواهيد بود هرچه بيشتر به او رو بدهيد توقعاتش را بالاتر خواهد برد تا جايي كه ادعاي رهبري را بكند

 

*تاسف فراوان از پابند نبودن نامبرده به قانون

 

*به آقاي ميرحسين بايد گفت كه با اين بيانيه شما معلوم ميشود كي دروغگوست و چه كسي در راستاي اهداف بيگانان و ضد انقلابيون حركت ميكند.تظاهر چقدر.

 

*آخه برادرم سري كه درد نمي كنه رو دستمال نمي بندند، تو كه از ذريه ساداتي آقاي موسوي چه شد كه به يك باره اين چنين خوي شيطاني درونت را نشان دادي،بابا تو داشتي نقاشيت رو مي كشيدي چطور يكباره فهميدي نظام درخطره باباجان الان خودت داري نظام رو به خطر مي اندازي

چه خوش گفت شاعر:

نكند مكر بني ساعده تكرار شود

كه علي در قفس خانه گرفتار شود

محرم راز علي نخل و دل چاه شود

سيلي خصم زبون نقش رخ يار شود

به هر حال آقاي موسوي از ايزد منان خواستار هدايتت در اين اندك لحظات باقي مانده از عمرت هستم.

 

*اين كوتوله كه بعد از سالها از خواب بيدار شده نمي داند كه دارد با دست خودش گورش را مي كند . او آلت دست ارازل واوباشي مثل مشاركتي ها كه من از اول نام نيو منافقين بر آنها گذاشته ام شده ودرجهت تامين منافع انگليس وامريكا واسراييل گامهاي لرزاني را بر مي دارد .من فكر مي كنم جامعه دارد آماده پذيرش برخورد با او وهم پالگي هايش را پشت سر مي گذارد با يكي دو روز فرصت بيشتر آنها در گرداب خيانت خفه خواهند شد.او ودوستانش اگر كمي شعور داشتند حداقل در نماز جمعه حضور پيدا مي كردند.در كرمانشاه اينها اجازه هيچ كاري را پيدا نكردند ولي ما دلمان از جريانات تهران خون است وتقريبآ همه اين خيانتهارا محكوم مي كنند دو سه روز ديگر وبعد از اعلام نظر شوراي نگهبان آنها هجوم هايي خواهند آورد كه پايان كارشان خواهد شد.البته اينها روي قول امريكا واسراييل حساب باز كرده اند وهمانگونه كه در مناظرات و مواضعشان اعلام مي كردند از ارتباط ايران با آمريكاي جنوبي ناراحت بودند وخواهان اعاده وضعيت آنجا به سود آمريكا و عدم موضع گيري ايران بر عليه منافع اسراييل و طرح مسئله هولو كاست و...بودند حالاهم آنها دارند اقساط دستمزد اينها را مرحله به مرحله جلوشان مي اندازند

 

*نظرات شخصي ايشان است نياز بيشتر به تامل دارد و اين را حق خود ميداند ولي بايد حرف رهبري را دوباره گوش بدهد .

 

*اي برما كه تا كنون به امثال ايشان دلبسته بوديم او را سياسي و اهل فهم ميدانستيم براي اين است كه ميگويند هميشه از خدا عاقبت به خيري به خواهيد. خدا خودش از غيب كمك كند و مثل هميشه اين انقلاب را ياري دهد.

 

*به فرموده امام خميني فصل الخطاب قانون است ولي اقايان هر موقع كه به نفعشان باشد از امام سخن مي گويند وگرنه هر كار دلشان خواست انجام ميدهند مثل افرادي كه پيش ايت اله بروجردي رفته و درخصوص قمه زني گفته بودند ما درطول سال از شما تقليد ميكنيم ولي روز عاشورا از خودمان . حضرات اگر واقعا پيرو خط امام هستند بايد تابع قانون باشند .

 

*به جناب آقاي موسوي كه لقب نام سادات را با خود يدك مي كشنذد بايد بگويم كه اين ملت در انتخابات اگر به شما 13 ميليون راي دادند با اين برخورد ناشايست و در حد شان اراذل و اوباش كه از شما سر زده است مطمئن باشيد و يقين 100 درصدي داشته باشيد چنانچه در دوره اي ديگر كانديد شويد جزء تعداد اندكي اراذل و اوباش كسي به شما راي نمي دهد و آرا شما به يك ميليون نخواهد رسيد . از عملكرد خود توبه و به اطاعت از عوامر مقام معظم رهبري سر تعظيم فرود آوريد تا از خشم اين ملت خروشان در امان باشيد .شايد خداوند توبه بد گناهكاران را نيز بپذيرند.

 

*آقاي موسوي، تو اگر مي خواستي به قانون عمل كني اين راهش نيست كه در خيابان راه بيفتي و با اين كار بخواهي ماجرا جويي كني .

 

*آقاي موسوي خداوند شما را رسوا كرد شما بيست سال پشت چهره مظلوم نما خود پنهان شده بوديد اما دست در استين كساني داشتيد كه ملت قبلا تو دهني محكمي به آنها زده بود

 

*ايشان دچار خود بزرگ بيني شده و باورش امده كه همه راي دهندگان به او از تحريك و خشونت استقبال ميكنند. و افسوس كه با اين همه شواهد باز هم انقلاب مخملين را باور ندارد. گويي خشم عقل او را فرو خورده و كودك وار دست به هر كاري مي زند تا به عروسك خود برسد من ميدانم كه او بازيچه شده و عقل حاكم نيست.

 

*بنام خداي درهم كوبنده جاهلان

موسوي با اين بياناتش ثابت كردكه چقدر دورازخط امام و رهبري است.

 

*انشاء الله جدت ... كه اينطور آرامش مردم را بهم ريخته اي موسوي تو چهره ات را خيلي زود نمايان كردي.

 

*اين كشور با نام امام زمان زنده است وهمه مردم مي دانند كه موسوي از اول قانون شكن بوده است.

 

*چرا تكليف اين آقا كه بعد از بيست سال حالا يكدفعه به فكر افتاده كه انقلاب دارد از دست ميرود را روشن نميكنيد.تقصير شماست كه اين بني صدرها را در آستين خود پرورش ميدهيد.گرباچف هم يك روس بود.چرا چشمانتان را باز نميكنيد.اين ... به هيچ صراتي غير از صراط آمريكا مستقيم نيست.ديگه وقتشه كه وضعش معلوم بشه ولي همه ما ميدانيم كه او يك عروسك است پس سعي كنيد مركز فساد را نابود كنيد.

 

*از اين به بعد تا خون در رگهايم جاريست بر عليه موسوي تبليغ خواهم كرد و كارهاي نادرست ايشان را به آيندگان بازگو كرده و اگر شوراي محترم نگهبان براي كانديداي رياست جمهوري آينده صلاحيت بدهد و ايشان كانديدا بشود شخصآ ستادي داير خواهم نمود و اقدامات امروز ايشان را در سطع گسترده پخش خواهم كرد 000 خيري از تبريز

 

*من در عجبم چگونه ايشان در ستاد انقلاب فرهنگي و شوراي مصلحت نظام عضويت دارند.ايشان كاملا 180 درجه با مسئوليت هايشان مغايرت دارند.

 

*اين درست كه آقاي موسوي اوايل انقلاب داراي مسئوليت بودند. اما شكي نيست كه نزديكترين و صديقترين يار امام و انقلاب در حال حاضر رهبري عظيم الشأن ماست. و من به شخصه برايم قابل هضم نيست چرا وقتي رهبر صريحاً اعلام ميكنند زير بار ابطال انتخابات نميروند، آقاي موسوي تاكيد بر آن دارند. به نظرم آقاي موسوي بازيچه دست عده اي از بدخواهان شده است، و اكنون نيز به جاي برائت از آنان و بازگشت به صف انقلاب و مردم و رهبري هر روز از آنها دورتر ميشود.

 

*بنام خداوند محبت و دوستي

با سلام گويا شما در فارس خواب هستيد و نمي بينيد كه اين "سيد " و همسرشان دنبال چي هستن!!!!! آقاجان در جاييكه تمام نظام و مردم سخنان مقام معظم رهبري را فصل الخطاب و پايان ماجرا اعلام نمودند اين ... بخاطر اختلافات عميق با نظام و مقام معظم رهبري قصد انتقام اين بيست سال دور بودنش را گرفته . مرگ بر ضد ولايت فقيه، مرگ بر منافق، مرگ بر دشمنان جمهوري اسلامي ايران

 

*موسوي فكر قبر وقيامت را هم بكني بد نيست

 

*باتوجه به فرمايشات مقام معظم رهبري و عدم تمكين موسوي و هوادارانش و ادامه تحريكات توسط ايشان و هم پيمانانش صلاح دراين است كه شمارش مجدد آرا انجام نشود چون واضح و آشكاراست موسوي وهوادارانش با ولايت فقيه و اصل نظام و رهبري مشكل دارد نه انتخابات و رياست جمهوري و همه را به بازي گرفته است ماچرا بايد بازيچه او باشيم . باتشكر

 

*مير حسين اگر از طريق مجاري قانوني قبول نكرد بايد از طريق قانون ادب شود

 

*اين سخنان آقاي موسوي، سخن دشمنان انقلاب اسلامي است كه متاسفانه با رنگ و لعاب مدنيت از حلقوم ايشان در آمده است و براي ايشان بسيار متاسفيم.

 

*طبق آيات قران اطاعت از ولي امر واجب ميباشد البته پس از رسول خدا و امام واين بيانيه اعلان مقابله با سخنان رهبر وموضع گيري دربرابر او ميباشد ودشمن شاد كن ميباشد درضمن به فرض اگرخود اينجانب كاره اي شود چگونه انتظار دارد مردم به حرف او گوش فرا دهند وقانون گريز نباشند. اين مطابق خواسته دشمنان مي باشد

 

*مرگ بر ضد ولايت فقيه. مرگ بر كساني كه شعار قانون سر ميدهند ولي دشمن قانون اند. مرگ بر كساني كه از قانون فقط نون آن را مي فهمند.

 

*اين موسوي ازجاي خط ميگيرد ، حب قدرت او را كشته ، بايد قاطع با آنها برخورد شود و اجازه نداد اينجوري به نظام جمهوري اسلامي توهين شود انتظار مردم اين است كه آنها را آزاد نگذراند. آنها قصد براندازي نظام مقدس جمهوري اسلامي كه با خون شهدا آبياري شده را دارند .

 

*موسوي مهره سوخته امريكاست

 

*بنظر آقاي موسوي پايش را بيش از گليم دراز كرده است

ايشان عملا به رهبري و درخواست ايشان براي خاتمه دادن پشت كرده است

در ملاقات حضوري خودش و نمايندگانش با رهبري تاكيد شد اعلام برائت از اغتشاشگران كند كه نكرده واين نشان ميدهد كه ايشان با آنهاست.

اصولا چرا بايد گذاشت چنين ادم قانون شكني در حلقه مجمع تشخيص مصلحت برعليه نظام كاركند.

خجالت هم چيز خوبي است كه ندارد

ايشان شرم نمي كند كه به راي ما مردم كشور بي اعتنائي مي كند مگر همين شوراي نگهبان شما را تائيد نكرد. بنظر بايد در پشت اين سر دست آمريكا و انگليس را ديد زيرا قولهائي به ايشان و اطرافيانش داده شده است.

شرم كن و بيش از اين دل رهبر را خون نكن

بي ادبي شما از بين بردن حرمت رنگ سبز ما سيدها بود

قم مقدسه و كريمه

 

*حالا اعلام ميكنم موسوي يك ضد انقلاب است

 

*متاسفانه نيروهاي امنيتي به حدي ضعيف عمل مي كنند كه فردي كه هنوز نمي تواند شلوار خودش را بالا بكشد وفقط در صحبت هايش چيز چيز مي كند در يك مملكت همه چيز را از بين ببرد

 

*مير حسين با اين نوشتار نشان داد درمسير بني صدر و منافقين قراردارد

 

*به نام خدا

موسوي ماهيتش براي همه رو شد و خون شهدا ضامن امنيت كشور امام زماني است كه چنين ناخلفي مسئول دولت نشد. اين منافق رجوي صفت را بايد مهار نمود و هرگونه عواقب نا امني كشور برعهده اين از خدا بيخبر است.

 

*ما پيروان خط ولايت هستيم و تا آخرين قطره ي خون خود به رهبري و نظام جمهوري اسلامي ايران پايبنديم.موسوي قطره اي بيشتر نيست در اين اقيانوس پر خروش ملت سر افراز ايران.

/ 1 نظر / 11 بازدید
علی

شما خیلی بی همه چیز هستید که مانند دیگر سگهای نظام این گونه زشت و کریه به تخریب یک شخصیت مسلمان دلسوز و سابقه دار نظام می پردازید