فرزند شاه مخلوع : راه من و موسوي هم اکنون به يک تقاطع مشترک رسيده است

"بدون شرح"

فرزند شاه مخلوع :

راه من و موسوي هم اکنون به يک تقاطع مشترک رسيده است

" رضا پهلوي " فرزند شاه معدوم از حرکت هاي اخير اغتشاش گران در ايران و همچنين شخص ميرحسين موسوي حمايت کرد.

خانم " آهو اوزيورت " که اين مصاحبه را براي شبکه خبري سي.ان.ان. ترک با رضا پهلوي انجام داده تحت عنوان " با کساني که پدرش را سرنگون کرده اند، در يک تقاطع به هم رسيدند"، نوشت : رضا پهلوي مي گويد: رويدادهاي اخير، به يک همه پرسي عمومي کشيده خواهد شد.

بنابراين گزارش ، فرزند شاه مخلوع با بيان اين که راه او با "مسير موسوي و دوستانش که ازجمله افرادي بودند که پدرش را از تخت پايين آوردند، هم اکنون به يک تقاطع مشترک رسيده است "، گفت: اگر مدافع يک دعوي مشترک با آنها باشم، به گذشته نگاه نخواهم کرد.

سي.ان.ان.ترک نيز در صفحه نخست اينترنتي خود با عنوان " ترکيه آزادي خود را مديون نظام لاييک است"، نوشت: رضا پهلوي در گفت وگو با آهو اوزيورت گفت، پدرش نيز قصد داشت راهي را که " آتاترک" بنيانگذار ترکيه پيمود، انتخاب کند و نظام سکولاريستي را در ايران حاکم کند.

/ 2 نظر / 10 بازدید
زن طلبه

سلام دست تون درد نکنه . بعد از دیدن وبلاگهای زیادی که از موسوی به طور کاملا کور طرفداری میکردن وبلاگ شما باعث شادی من شد ... خسته نباشید و موفق باشید

علی

علی ۳:٥۸ ‎ب.ظ - سه‌شنبه، ٢ تیر ۱۳۸۸ شما و همفکرانتان با قلب واقعیت تلاش دارید تا شکست باورنکردنی خود در انتخابات و تقلب وسیع و گسترده چه در نحوه برگزاری انتخابات و استفاده از بیت المال برای تبلیغ کاندیدای مورد نظرتان و یکجانبه گرایی رهبری که در واقع از وجهه فراجناحی خود برای رای سازی یکی از کاندیداها استفاده نمود و همچنین تقلب وسیع در شمارش آرا و رای سازی دروغین دوباره قوه مجریه را به تصرف آورید .آنچه که مشخص است هم اکنون از تعداد دوستان نظام که خود نیز از جمله آنان بودم بسیار ریزش شده است و نارضایتی عمومی از عملکرد غیر منصفانه دستگاههای اجرایی و نظارتی و شخص رهبری به اوج رسیده است. اگر اصلاح طلبان با تفکرات و برنامه ریزی سعی در حفظ خود در جریان قدرت دارند شما و همفکرانتان با ناشیگری و دروغ و فریب ملت سعی در حفظ قدرت و ثروت بیشمار نفت دارید. شما معمولا از منطق قوی در دفاع از خود برخوردار نیستید زیرا خود نیز به آنچه می گویید باور ندارید و به همین علت سریع عصبانی شده بد وبیراه می گویید و چماق می کشید یا مانند محمود احمدی نژاد به روشهای غیر انسانی و ریاکارانه سعی در مظلوم نمایی و تخریب حریف دارید. خدا همه