کرباسچی به چه کسی رای داد؟

   پیش بینی ها درست از آب درآمد;

 

کرباسچی به چه کسی رای داد؟

از همان روزهای ابتدای معرفی غلامحسین کرباسچی به عنوان مشاور و رئیس ستادکروبی، بیشتر تحلیل ها ناظر بر این بود که شهردار اسبق تهران قصد دارد با استفاده ابزاری از کروبی به بازسازی چهره خود در جامعه بپردازد. گذشت ایام نشان داد که این حدس ها درست بوده و نزدیکترین فرد به کروبی به رقیب کروبی تمایل دارد.

غلامحسین کرباسچی، شهردار اسبق تهران که به دلیل تخلفات عدیده توسط دستگاه قضائی به حبس محکوم شده و پس از آزادی از زندان به راه های گوناگونی برای فعالیت دوباره خود در صحنه سیاسی کشور دست زد با شروع زمزمه های انتخابات ریاست جمهوری از یک سال پیش، ابتدا با طرح شایعاتی مبنی بر احتمال شرکت خود رد انتخابات 22 خرداد، نامش را بر سر زبان ها انداخته و در نهایت، باکسوت مشاور عالی و رئیس ستادهای کروبی پا به صحنه رقابت هاگذارد.

کرباسچی که با اتکا به کروبی می توانست در هر جمعی حضور یافته و با هر رسانه ای به گفتگو بپردازد ، در مدت زمان مشاوری خود سعی کرد بیشترین منفعت رسانه ای وتبلیغاتی را به آینده سیاسی خود هدیه کند. به طوری که در موضوعاتی چون فیلم های تبلیغاتی کروبی ، حضور کرباسچی و تعریف و تمجیدهایش از خود و یادآوری خاطراتش  آنقدر زیاد بود که به عقیده برخی، این فیلم ها، کلیپ تبلیغاتی کرباسچی بود تا فیلم انتخاباتی کروبی!

حال در چنین وضعیتی که کرباسچی تا آخرین روزها با کروبی به سفرهای تبلیغی خود مشغول بود، صبح امروز زمانی که کرباسچی با کروبی به یکی از شعب اخذ رای رفته بود، در کمال تعجب خبرنگاران و همراهان، رای خود را در صندوق نیانداخته و بدون دادن رای شعبه را ترک کرد.

این در حالی است که کرباسچی در بعد از ظهر امروز با حضور در دانشگاه امیر کبیر و درمیان دانشجویان رای خود را به صندوق انداخت. اما جالب اینکه بر خلاف تصورهای قبلی، کرباسچی رای خود را به نام کروبی در صندوق نیانداخت بلکه نام میرحسین موسوی در برگه تعرفه رای کرباسچی نوشته شده بود. جالب تر اینکه کرباسچی تعمدا رای خود را به دانشجویان نشان داده و از آنها نیز خواست که به دلیل رای نیاوردن کروبی به میرحسین موسوی رای بدهند!

 

/ 7 نظر / 5 بازدید

ای کرباسچی مزدور...

م.ك

در شمارش آراء تقلب شده است. بايد دوباره انتخاب شود. او وقت معلوم مي شود.

من

خیلی مسخره بود.ما پیروزیم

کاملا مشخصه که به کجا وابسته هستید خجالت بکشید مزدورها زنده باد موسوی

ادم ازاینکه تو ایران زندگی میکنه خجالت میکشه-خودتون مناظره گذاشتید ابروی کشورو بردید-حالا هم هفتادین جون همدیگه 0خدا صاحب اصلی مملکتو زود برسونه-بدبخت مردم ایران

yasa

به موسوی اجزه حرف زدن دررسانه بدهید

yasa

اگه بگذارید در رسانه صحبت بکنه راحت چهره خوب یابدش مشخص میشه .شاید هم شما ژاتون گیره که نمیاریدش ........ التماس دعا