سخنان موسوي 40 روز پيش از انتخابات

سخنان موسوي 40 روز پيش از انتخابات

ميرحسين موسوي:مقام معظم رهبري پاسدار ارزشهاي اصيل انقلاب ماست

ميرحسين موسوي درتاريخ 10/2/88 در جلسه‌اي با جمعي از نخبگان تحت عنوان «جوانان متخصص»به بحث‌هاي مطرح شده پيرامون رابطه‌خود با مقام معظم رهبري اشاره کرد و با بيان اينکه ايشان محور وحدت ملت ماست اظهار کرد: ايشان فردي است که پاسدار ارزش‌هاي اصيل انقلاب ماست.

ميرحسين موسوي ضمن اعلام اين مطلب افزود: وظايف سنگيني که براي پيشبرد نظام برعهده‌ي مقام معظم رهبري است نمايانگر همين مسئله است. کسي که به نظام علاقه داشته باشد و بخواهد براي اين کشور و نظام و در درون آن کار کند نمي‌تواند خود را در اين مسائل فريب بدهد.

عضو مجمع تشخيص مصلحت نظام، با اشاره به رابطه‌ي مقام معظم رهبري و دولت‌ها در کشور، گفت: رهبر انقلاب در هر شرايطي از دولت‌ها حمايت کرده اند و اين مسئله‌ي بسيار مهمي است. ولي اينکه تصور کنيم هر کاري که دولت‌ها و دستگاه‌هاي مختلف مي‌کنند کاري است که ايشان تاييد مي‌کنند ديد درستي نيست، هر دولتي که با راي مردم مي‌آيد براي اينکه بتواند کار خود را انجام دهد نياز دارد مورد حمايت واقع شود، اين مسئله‌ي ديگري است.

نخست‌وزير دهه 60 با يادآوري حمايت امام خميني (ره) از دولت در دوران جنگ تحميلي، نيز اظهار کرد: امام در زمان جنگ همواره از دولت حمايت مي‌کردند و من هم بارها در سخنراني‌ها و مصاحبه‌هاي مختلف گفته بودم که ايشان از يک کار جمعي و از همه‌ي کارمندان و کارکنان حمايت کرده‌اند. در شرايط فعلي و آينده هم چنين خواهد بود. طبيعي است که رهبري از قوه‌ي مجريه، قوه‌ي مقننه، قوه‌ي قضاييه و دستگاه‌هاي مختلف نظام جدا نيست، چرا که خوب کار کردن دستگاه‌هاي مختلف کشور جزو اهداف اصلي رهبري معظم انقلاب هم هست.

/ 0 نظر / 11 بازدید