100 نماينده خواستار محاکمه عوامل اغتشاشات اخير شدند

رسايي:

100 نماينده خواستار محاکمه عوامل اغتشاشات اخير شدند

نماينده مردم تهران در مجلس شوراي اسلامي گفت : يکصد نفر از نمايندگان مجلس شوراي اسلامي در نامه اي به قوه قضائيه خواستار محاکمه عوامل اغتشاشات اخير و جلوگيري از اعمال غيرقانوني آنان شدند.

حجت الاسلام والمسلمين "حميد رسايي" در حاشيه ديدار از مجروحان اغتشاشات اخير تهران هدف از اين ملاقات را ارج نهادن به تلاشهاي نيروهاي انتظامي و بسيجي عنوان کرد و افزود : در اغتشاشات اخير و براي مقابله با کساني که امنيت و آرامش مردم و کشور را مورد هدف قرار داده اند عده اي از نيروهاي خادم مورد تعرض قرار مي گيرند.

وي تصريح کرد : در اين ديدار مجروحيني را ديديم که اغلب با چاقو وسلاح سرد مورد هدف اغتشاشگران قرار گرفته اند کساني که توسط معترضين به جريان انتخابات مجروح شده اند اما بايد بگويم کساني که به جريان انتخابات اعتراض دارند با قمه و چاقو به ميدان نمي آيند.

حجت الاسلام رسايي بخشي از برنامه هاي اجرا شده در اين حوادث را سازماندهي شده ارزيابي کرد و افزود : مردم عادي به موقع و هوشيارانه با اطلاع رساني درست رسانه ها ، خبرگزاريها و مطبوعات راه خود را از اغتشاشگران جدا کردند .

اين نماينده مجلس شوراي اسلامي با اظهار تاسف از حوادث اخير گفت :مسئولين نظام حامي و خادم کساني هستند که براي امنيت جانشان را به خطر مي اندازند .

وي از برخي کساني که از تريبون عمومي و مجلس نامهربانانه براي تهمت زدن به بسيجيان و نيروهاي انتظامي استفاده کردند انتقاد کرد و افزود : اين بچه ها فتنه را از سر نظام و مردم رد کردند و بايد قدردان آنها باشيم .

حجت الاسلام رسايي با بيان اينکه برخي از سرکردگان اين حوادث هنوز به حرفهاي غير قانوني خود ادامه مي دهند ،ادامه داد : حدود يکصد نفر از نمايندگان مجلس در نامه اي امضا شده از مسئولين قوه قضاييه خواستند تا عوامل اين حوادث را محاکمه کنند و از ادامه اعمال غير قانوني آنها جلوگيري به عمل آورند.

وي گفت : در اين ديدار مجروحين و خانواده آنها نيز به جد خواستار پيگيري اين قضيه و دستگيري عوامل موثر در اين ناارامي ها شدند.

رسايي در پاسخ به اينکه يکي از نامزدها خواستار در اختيار داشتن يک شبکه تلويزيوني مستقل براي گفت وگو با مردم شد ، گفت : قطعا اين فرد مي خواهد مسائل و درخواستهاي غيرمنطقي و غير قانوني خود را مطرح نمايد و اغتشاشات را مستقيم ساماندهي کند که چنين فرصتي به او داده نمي شود.

سه تن از نمايندگان مردم تهران ، يک نماينده مردم همدان و عضو هيات رييسه مجلس صبح امروز از مجروجين اغتشاشات اخير در يکي از مراکز درماني تهران ديدن کردند.

/ 0 نظر / 15 بازدید