آخرین اخبار تا این ساعت (4)

تجمع اعتراض آمیز علیه خشونت

میدان ولیعصر، ساعت 1۶ روز سه شنبه

تجمع بزرگ مردم در اعتراض به اغتشاشات و ایراد خسارت به اموال عمومی ساعت 1۶ روز سه شنبه 26 خرداد در میدان ولیعصر (عج  (تهران برگزار می شود.

درپی تحریکات سیاسی بعضی جریانها و فرصت طلبی اراذل و اوباش که طی روزهای گذشته منجر به وقوع برخی ناآرامی های خسارت بار درچند نقطه تهران شده، مردم تهران عصر روز سه شنبه با تجمع در میدان ولیعصر (عج) ، ضمن اعتراض به این اقدامات ، تشدید برخورد با آمران و عاملان ناامنی ها را خواستار خواهند شد .
گفتنی است درپی موضع گیری تحریک کننده برخی چهره های سیاسی به بهانه نتیجه انتخابات ، اقدامات تنش آمیز پراکنده ای درچند نقطه تهران صورت گرفت که طی آن به تعدادی از اماکن عمومی و اموال مردم خسارت وارد شد .
این تحرکات با استقبال منابع سیاسی و رسانه ای اروپا و امریکا روبه رو شد و آنها به طور مستمر خواستار گسترش ناآرامی ها در کشورمان هستند.

همچنین شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران با صدور اطلاعیه‌ای از تمامی اقشار ملت که حماسه 22 خرداد را خلق کردند، درخواست کرد تا در این مراسم شرکت کنند.
‌شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی در بیانیه خود ‌آورده است : ملت بزرگ، رشید و فهیم ایران که افتخار آفرید و حماسه‌ای اعجازآفرین را از دریای خروشان و توفنده اراده‌های راسخ و پولادین خویش خلق کرد و با لبیک به دعوت مقام عظمای ولایت، رای خود را به صندوق سرنوشت ملت ریخت و موجی تازه از امید و نشاط را بر تمامی کشور مستولی کرد.
این اطلاعیه می افزاید :‌ بدخواهان و دشمنان قسم‌خورده انقلاب اسلامی که چشم دیدن ایرانی آباد و آزاد، پیشرفته و عدالت طلب را ندارند، با سوء استفاده از تجمعات هواداران برخی نامزدها، اقدام به تخریب اماکن عمومی و اموال شهروندان و حمله مسلحانه به مراکز نظامی، انتظامی و بسیج کردند، تا از شیرینی این افتخار و حماسه بزرگ در کام مردم ایران بکاهد. در این اطلاعیه تاکید شده است: اکنون وظیفه‌ همه است که هوشیارانه و آگاهانه نسبت به جریان منحرف و خشونت‌طلب که به جان و مال و ناموس ملت گستاخانه می‌تازند، حساس بوده و حساب خود را از آنان که نمی‌خواهند ایرانی سربلند و سرافراز داشته باشیم جدا کنند.
شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی در اطلاعیه خود، از امت بیدار و همیشه در صحنه و مردم مؤمن و انقلابی تهران به خصوص دلسوزان کشور و انقلاب اسلامی و نیز طرفداران نامزدهای انتخاباتی دعوت کرده است که برای پایان دادن به فتنه‌جویی و گسترش ناامنی، در "راهپیمایی و تجمع مردمی" که امروز برگزار می شود، شرکت کرده و نقشه‌های شومشان مثل همیشه ناکام گذارند.

همچنین مسیرهای راهپیمایی به شرح زیر اعلام شده است:

مسیر شماره یک: میدان فردوسی، خیابان انقلاب، خیابان ولیعصر، میدان ولیعصر
مسیر شماره دو: میدان انقلاب، خیابان کارگر، بلوار کشاورز، میدان ولیعصر
مسیر شماره سه: میدان هفتم‌تیر، خیابان کریمخان، میدان ولیعصر
مسیر شماره چهار: میدان ونک، خیابان ولیعصر، میدان ولیعصر

 

 

5 دلیل بسیار مضحک و ابلهانه و...!!!  زهرا رهنورد  درباره تقلب!!!!!!!!  در انتخابات باشکوه ملت ایران

نزدیک ترین و قدیمی ترین همکار سیاسی و همراه انتخاباتی میرحسین موسوی در گفت وگویی با شبکه ماهواره ای دولت انگلیس مهم ترین دلایل تقلب در انتخابات دهم ریاست جمهوری را تشریح کرد.

زهرا رهنورد در تشریح بداهت پیروزی موسوی و وضوح تقلب در انتخابات گفت: " یک سری نقاطی هستند که اصلا مشخص است که خودش ملاک تشخیص نادرست بودن نتایجی است که وزارت کشور اعلام کرده است. مثلا آذربایجان و ترک زبان ها هیچ وقت فرزند خودشان را نمی گذارند که به کس دیگری رای بدهند. "

وی در ادامه اظهار داشت: " خود من لر هستم و موسوی هم بارها گفته من داماد لرستان هستم. بنابراین اهالی لرستان موسوی را نمی گذارند به آقای احمدی نژاد رای بدهند. این دو تا ملاک است و باقی موارد هم شبیه همین است. "

وی در پاسخ به خبرنگار بی بی سی که پرسید: " رای آقای موسوی بر اساس برآورد های شما چهار به یک بوده است در قیاس آقای آقای احمدی نژاد مستندات شما چیست؟ " اظهار داشت: " در شهرستان ها و تهران در واقع تجمع مردم حاکی از این بود که آرای موسوی بسیار بالاتر از آنکه اصلا قابل تصور باشد. هروقت طرفداران دو طرف حاضر می شدند طرفداران احمدی نژاد درمقابل طرفداران موسوی در حد یک صدم بودند. "

وی همچنین با اشاره به گزارش هایی که در روز انتخابات دریافت می کرده گفت: " مرتب به ما گزارش می شد که نسبت حتی 5/4 به 1 بود. نسبت های موسوی به احمدی نژاد... "

وی همچنین اظهار داشت: همه می شناسند که آنهایی که به احمدی نژآد رای دادند چه تیپ خاصی هستند و اول صبح رفتند رای خودشان را دادند و از ساعت 11 صبح تعرفه ها در دست مردم قرار نگرفت و مردم له له می زدند برای اینکه تعرفه به ایشان داده بشود. حتی تا ساعت یازده ده و سی دقیقه و دوازده شب هم پشت در ستاد و محل های انتخابات جمع شده بودند.

وی در پایان این گفت و گوی زنده با شبکه ماهواره ای دولت انگلیس (بی بی سی) گفت: " ما نمی دانیم چگونه با این صندوق ها عمل شده و رای ها چگونه دست برده شده و چه بوده فقط می دانیم که نسبت موسوی به احمدی نژاد 5/4 به 1 یا چهار به یک یا جاهای دیگر ممکن است مثلا 3 به 5/1 باشد...!!!!!!!

 

 

 

کاپیتولاسیون و عملیات بدر بهمن 1343

در شرایطی رژیم طاغوت با همدستی آمریکا، امام خمینی(ره) را تبعید کرده بود و چون مرجع تقلید وقت حضرت آیت الله العظمی میلانی حکم مهدورالدم بودن شاه و منصور را صادر کردند، اعضای موتلفه اسلامی کمتر از 3 ماه بعد از سخنرانی تاریخی امام (ره) در عملیاتی به نام بدر حکم الهی را درباره حسنعلی منصور اجرا کردند.

کاپیتولاسیون و عملیات بدر بهمن 1343

« ما را فروختند، استقلال ما را فروختند... ما را مستعمره حساب کردند.»

«اینها (آمریکایی‌ها) از هر جنایتی که در ایران بکنند مصون هستند. اگر یک خادم آمریکایی یا اگر یک آشپر آمریکایی، مرجع تقلید شما را وسط بازار ترور کند، زیر پا منکوب کند، پلیس ایران حق ندارد جلوی او را بگیرد، دادگاههای ایران حق ندارند محاکمه و بازپرسی کنند. باید برود آمریکا آنجا اربابها تکلیفش را معین کنند. برا ینظام شما آبرو گذاشتند، که فراش و آشپز آمریکایی بر ارتشبد ما مقدم بشود؟»

آنچه خواندید فرازهایی بود از سخنرانی مشهور امام خمینی (ره) در چهارم آبان 1343 که منجر به تبعید ایشان از ایران شد.

حسین فردوست از مهره‌های کلیدی پهلوی درباره تبعید امام (ره) در خاطر ارتش می‌نویسد : «... منصور برنامه‌های مهمی به سود غرب داشت که یکی از آنها «کاپیتولاسیون» بود که با مقاومت جدی امام خمینی‌(ره) روبرو شد. مخالفت‌های ایشان با نفوذ آمریکا، غرب و اقدامات محمدرضا در دوران دولت منصور شدت گرفت و بالاخره به تبعید ایشان به ترکیه منجر شد. همانطور که منصور به دستور آمریکا و با اختیارات ویژه به صدارت رسید، تبعید امام خمینی (ره) نیز در دستور مستقیم آمریکا بود.

اعضای موتلفه اسلامی در توجه به اعلام خطر امام خمینی (ره) که « والله گناهکار است کسی که داد نزد، والله مرتکب کبیره است که فریاد نکند. خدایا دولت (منصور) به مملکت ما خیانت کرد. اینها خائنند به مملکت ایران. خدایا آنها را نابود کن» اعلامیه مهم ایشان درباره کاپیتولاسیون رادر یک شب در تهران و اکثر نقاط ایران به خانه‌های مردم ریختند تا آحاد مردم مطلع شوند. آنها همچنین به تبعیت از فریاد امام (ره) گروه جهاد مسلحانه را تشکیل دادند.

در شرایطی رژیم طاغوت با همدستی آمریکا، امام خمینی(ره) را تبعید کرده بود و چون مرجع تقلید وقت حضرت آیت الله العظمی میلانی حکم مهدورالدم بودن شاه و منصور که خائنان به اسلام و ایران بودند و لزوم اجرای این حکم بر آنها را صادر کردند، اعضای موتلفه اسلامی کمتر از 3 ماه بعد از سخنرانی تاریخی امام (ره) در اول بهمن 43 مطابق با هفدهم ماه رمضان در عملیاتی به نام بدر حکم الهی را درباره حسنعلی منصور اجرا کردند.

مقاومت شجاعانه و سخنان اعضای موتلفه اسلامی در بیدادگاه رژیم و حمایت مراجع تقلید و روحانیت در ایران و عراق موجب شد که کاپیتولاسیون آمریکایی شاه و منصور در ایران متوقف بماند.

رژیم ستمگر طاغوت چهار یار موتلفه اسلامی «محمد صادق امانی،‌ محمد بخارایی، رضا صفار هرندی و مرتضی نیک‌نژاد» را پس از محاکمه‌ای کاملا مخفی در سحرگاه 26 خرداد 44 به شهادت رساند.

خون پاک این شهدا و سایر شهدای انقلاب اسلامی و استقامت و فداکاری ملت ایران به رهبری امام خمینی (ره) ، طاغوت و نظام ستمشاهی را در بهمن فرخنده 57 ساقط کرد و در نظام آزاد و مستقل جمهوری اسلامی کاپیتولاسیون و سایر قراردادها و تحمیلات ننگین استعمار لغو شد.

در محل شهادت این شهدا واقع در ستاد کل نیروهای مسلح (یادگان حشمتیه سابق) امروز مسجدی بنا شده که با نظر رهبر معظم انقلاب مسجد جهاد نام گرفته است.

شهید رضاصفار هرندی در سال 1325 در خانواده‌ای اهل علم و تبلیغ دین به دنیا آمد. برادر حجت الاسلام والمسلمین حاج شیخ علی اصغر هرندی روحانی آزاده خود و مردمی بود که در مسجد دروازه غار تهران اقامه نماز جماعت داشت. وی در مسجد برادرش در امر تبلیغ دین و ارتباط با نوجوانان و کشاندن آنها به راه دین فعال بود و همین رابطه با شهید محمد بخارایی و شهید نیک نژاد آشنا شد. شهید هرندی روز عملیات اجرای حکم الهی درباره منصور پشتیبان شهید بخارایی بود.

شهید مرتضی نیک نژاد در سال 1321 در جنوب شهر تهران در خانواده‌ای مذهبی به دنیا آمد. او با آشنایی با شهید رضا صفا هرندی در جلسات دینی حجت الاسلام والمسلمین حاج شیخ علی اصغر هرندی شرکت کرد و پس از آشنایی با شهید بخارایی جمعی صمیمی تشکیل دادند و از همین مرجع با موتلفه اسلامی آشنا گشتند. وی در جریان عملیات بدر نفر دوم عملیات و پشتیبانی کننده شهید بخارایی بود که پس از اینکه شهید بخارایی منصور را به سزای خیانتهایش رساند چند تیر شلیک کرد که مامورین طاغوت را از توجه به بخارایی منصرف سازد.

مقام معظم رهبری حضرت آیت الله العظمی خامنه‌ای درباره این شهدا فرمودند:

&laqu

/ 7 نظر / 12 بازدید
اکرم

عجب آدم بیخودی است این خانم رهنورد! خیلی بد است که اینجوری انتخابات را که در کمال بی طرفی و منصفانه در جوی دوستانه و باز و بدور از هرگونه سلیقه انجام گرفته را زیر سوال می برد معلوم است این خانم مدرکش را از دانشگاه آکسفورد گرفته!

علي حقدوست

سلام، دوست بي خبر من .ذهن تو هم با اراجيف حکومتي پر شده. لطفا چشمها رو باز کن .حقيقت رو ببين. بحث از حد و حدود مهندس موسوي و آيت الله هاشمي رفسنجاني بالاتر است. صحبت سلب آزادي مردم است.صحبت استواري پايه هاي يک نظام بر گرده مردم است. نظامي که با رنج و زحمت امام (ره) و خون پدرانمان بدينجا رسيده و امروز با بي لياقتي حاکمان از جمهوري اسلامي به حکومت استبدادي بنام اسلام تغيير هويت مي يابد . و نظير انتهاي دوران ستم شاهي، همه موارد به خارج و انگليس و ... نسبت داده مي شود.همانهايي که در 30 خرداد 1360 از بني صدر کتک خوردند، امروز با ايادي دولتي مورد شتم قرار مي گيرند . و مفهوم فصل الخطاب مفهوم نصر بالرعب يافته است. و علي الاسلام السلام اذ قد بليت الامه براء مثل يزيد بن معاويه

علي حقدوست

سلام، دوست بي خبر من .ذهن تو هم با اراجيف حکومتي پر شده. لطفا چشمها رو باز کن .حقيقت رو ببين. بحث از حد و حدود مهندس موسوي و آيت الله هاشمي رفسنجاني بالاتر است. صحبت سلب آزادي مردم است.صحبت استواري پايه هاي يک نظام بر گرده مردم است. نظامي که با رنج و زحمت امام (ره) و خون پدرانمان بدينجا رسيده و امروز با بي لياقتي حاکمان از جمهوري اسلامي به حکومت استبدادي بنام اسلام تغيير هويت مي يابد . و نظير انتهاي دوران ستم شاهي، همه موارد به خارج و انگليس و ... نسبت داده مي شود.همانهايي که در 30 خرداد 1360 از بني صدر کتک خوردند، امروز با ايادي دولتي مورد شتم قرار مي گيرند . و مفهوم فصل الخطاب مفهوم نصر بالرعب يافته است. و علي الاسلام السلام اذ قد بليت الامه براء مثل يزيد بن معاويه

مهدی واحد

سلام . مطالب وبلاگت رو دیدم خوبه . اگه تونستی به من هم یه سر بزن .خوشحال می شم.

ضد اسلام حقیقی‌

اهانت به امام خمینی اهانت به اسلام است اما برای اولین بار دشمن اسلام کفار و کمونیستها و صهیونیست‌ها و غیره نیستند. الحمد لله دشمنان اسلام همین ایرانیان مسلمان خودمان هستند. مرحبا به امام خامنه‌ای و جناب احمدی‌نژاد دیگر احتیاج به ضد اسلامی خارجی‌ نداریم و مثل خودرو در همین کشور عزیزمان ضد اسلامی تولید می‌کنیم. هرچقدر احمدی‌نژاد و خامنه‌ای بگن باز هم خودشان دو تا مخترع و تولید کننده ضد اسلامند.مرحبا مرحبا . خامنه‌ای و احمدی‌نژاد نباید به هیچ وجه اسم آیت‌الله عزیز امام خمینی را به زبان ببرند و اسم این روح خدا را نجس نمایند.

فدای امام

بنام خدا ای برادران و خواهران، سی‌ سال انقلاب و از خود گذشتگی آخرش همین ؟ نمیتونم باور کنم که اینطور که با مردم رفتار میکنند با اصول اسلامی توافق داشته باشد . اینطور که به نظر میاید روز سالگرد انقلاب ما باید دوباره روی بام برویم تا ارزشهای این انقلاب را به خاطر خودمان و رهبرآنمان یاداوری کنیم که آیا انقلب اسلامی یعنی این ؟ تا وقتی‌ دیر نشده رهبران ما باید بیدار شوند که این طرز رفتار با ملت مسلمان واقعا غیر اسلامی هست خداوند از ظلم احدئ نخواهد گذشت . الله و اکبر ، الله و اکبر ، الله و اکبر

آيا مي دانيد كسانيكه با امواج جهاني هماهنگ شدند ، بر دشمن غلبه كردند؟ چگونه مي توانيم از امواجِ موثر و بروز جهاني استفاده كنيم وفریاد آزادي و عدالت خواهيمان را به جهانيان اعلام كنيم؟ بند 14 از منشور دفاعی اِل یاسین (بیانیه 19) (بيانيۀ 19 شامل موثرترين، قويترين و كاراترين سبك ها و روش هاي مبارزۀ نرم و ضد جنگ رواني مي باشد) جهاني سازي: خود را در پيوند با امواج جهاني و جهاني شدن بشناسانيد. بنابراين ضروري است ال ياسين و ايليا را به تناسب امواج فعال جهاني معرفي و تبيين كنيم. بايد به زبان جهاني و به شيوۀ هماهنگ با شرايط موجود سخن بگوييم و عمل كنيم. لازم است نقش خود را در ارتباط با وقايع و روندهاي فعال جهاني، بصورت راهبردي تعريف كنيم. بنابر اين دفاع و ضد حمله هاي خود را با امواج جهاني و شرايط روز دنيا پيوند مي زنيم. نبايد نسبت به انواع موج هاي سياسي، اقتصادي، فرهنگي و اجتماعي بي تفاوت باشيم بلكه حداكثر برنامه ريزي و بهره گيري از اين امواج، به قصد جهاني سازي، ضروري است. در وب لاگ « آمین از نور می گوید» http://noreamin.mihanblog.com بخوانید