کلاهبرداری و جعل عنوان برای کم کردن آرای یکی از کاندیداها

کلاهبرداری و جعل عنوان برای کم کردن آرای یکی از کاندیداها

بالا رفتن آرای دکتر احمدی نژاد در بسیاری از شهرهای کشور ستادهای رقبای وی را به فکر دستیازی به راه های مختلفی برای برنده نشدن احمدی نژاد انداخته است.

ساعاتی پیش در شهر قم سرنشینان یک دستگاه خودروی پژو که با چراغ گردون و امکاناتی چون بیسیم و ... به برخی از شعب که احمدی نژاد ارای بیشتری را در آن داشت مراجعه کرده و خود را بازرس وزارت کشور معرفی می نمودند. این افراد با حضور در شعبی با مشخصات فوق اعلام می کردند که در این شعبه ها تخلفی رخ داده و اقدام به احضار رئیس شعبه و ناظران و هیات های اجرایی مستقر در آن می کنند.

اما با مشکوک شدن عوامل حاضر در شعبه و در خواست اوراق شناسایی از این افراد، آنها با امتناع از این اقدام ، از شعبه فوق متواری می شوند که پس از تلاش بسیار، سرنشینان این خودرو دستگیر و در بازجویی ها مشخص می شود که از اعضای ستاد انتخاباتی یکی از نامزدهای اصلاح طلب و فرزند موسوی تبریزی از مسئولان سابق کشوری هستند و به طور غیر قانونی از این وسایل استفاده می کرده اند.

گفتنی است که به دلیل وابستگی این فرد به دفتر یکی از مراجع عظام قم، پس از بازداشت پسر موسوی تبریزی با دفتر این مرجع عالی قدر تماس گرفته شده و ما وقع به اطلاع وی می رسد که از سوی این مرجع اظهار داشته می شود که در صورت احراز تخلف و ارتکاب جرم، با افراد دستگیر شده برخورد قضایی صورت گیرد.

/ 4 نظر / 6 بازدید
خبر فوری

خبر فوری : طبق آخرین اخبار تا ساعت 20 از سطح شهر تهران در مناطق جنوبی احمدی نژاد با77 % از رقبای خود پیشی گرفته و در مناطق شمال تهران با 57% از رقبای خود جلوتر میباشد. گفتنی است مناطق جنوبی بیشترین جمعیت تهران را داراست. mardominejad.ir

اا

چقدر شما کس خلین بابا هر کس مغزی فهمید تقلب شده کیرم تو مغز نداشتتون