کاندیداها در زادگاه‌های خود چقدر رای آوردند؟

کاندیداها در زادگاه‌های خود چقدر رای آوردند؟ 

مردم زادگاه‌های کاندیداهای دهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری هم با قاطعیت آرا، دکتر محمود احمدی نژاد را به عنوان رئیس جمهور آینده خود برگزیدند.   

در روستای لالی از توابع خوزستان، زادگاه محسن رضایی از مجموع 900 رای دکتر احمدی نژاد 830 رای و سایر کاندیداها 70 رای را کسب کردند.

در شبستر(آذربایجان شرقی) زادگاه میرحسین موسوی از مجموع 7 هزار رای ماخوذه، دکتر احمدی نژاد حدود 5 هزار رای و موسوی حدود 2 هزار رای کسب کردند.

در الیگودرز(لرستان) زادگاه مهدی کروبی دیگر کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری احمدی نژاد 39690 رای، کروبی 14512 رای و موسوی 9330 رای را کسب کردند.

در ارادان سمنان زادگاه رئیس جمهوری منتخب از مجموع 10 هزار رای ماخوذه دکتر محمود احمدی نژاد حدود 9 هزار رای و سایر نامزدها حدود هزار رای کسب کردند.

و اما بخوانید آماری جالب از بهرمان و نور به عنوان زادگاه دو حامی مطرح موسوی؛

مردم بهرمان و کشکوئیه(استان کرمان) زادگاه اکبر هاشمی رفسنجانی 2886 رای به احمدی نژاد و 1950 رای به سایر کاندیداها دادند.

مردم نور(استان مازندران) زادگاه ناطق نوری از مجموع 77452 رای 51798 رای به احمدی نژاد و حدود 24 هزار رای به موسوی دادند.

/ 2 نظر / 7 بازدید
zahra ahmadi

با سلام من طرفدار 500 درصدی اقای دکتر هستم ولی از شما میخواهم درباره صحت اخباری که در سایت می اورید بیشتر دقت کنید تا ما را متهم به دروغگویی نکنند در باره تعداد ارای کاندیدا ها در محل تولدشان به سایت زیر مراجعه کنید gallery.blogsky.com در این قسمت ( دروغ بزرگ خبرگزاری دولت و کیهان؛ با چه هدفی؟؟؟؟؟؟ ) شما اطلاعات درست را به دست خواهید اورد با تشکر در ضمن در مورد صحت موضوع رای اقای کرباسچی به اقای موسوی هم تحقیق کنید

میترا

قربونت بچسبم من خودم شبستری هستم. موسوی بعد از نخست وزیری حتی یک بار هم به شسبتر نیومده. مردم که خر نیستند.