دستگيري و اعتراف تعدادي از منافقين در اغتشاشات تهران

دستگيري و اعتراف تعدادي از منافقين در اغتشاشات تهران

سربازان گمنام امام زمان (عج) طي يک سلسله عمليات گسترده اطلاعاتي موفق به شناسايي و دستگيري تعدادي از اعضاي گروهک منافقين که در پادگان اشرف در عراق آموزش هاي مختلف ديده و با هدف اقدامات تروريستي وارد کشور شده بودند، شدند.

دستگير شدگان اعتراف کردند که پس از آموزش در عراق و ورود به داخل ايران، توسط اتاق عمليات منافقين در انگليس هدايت و پشتيباني مي شدند.

تلويزيون جمهوري اسلامي ايران روز گذشته اقدام به پخش اعتراف و نوار مکالمه تلفني ميان برخي از دستگير شدگان اخير و رهبران گروهک منافقين نمود که آنها را تشويق به اقدامات خرابکارانه نظير آتش زدن اتوبوس، پمپ بنزين ها، حمله به پايگاه هاي بسيج و تخريب اموال عمومي مي کردند.

شايان ذکر است،که ستاد فرماندهي اين گروهک که هدايت و حمايت مالي اقدامات تروريستي آن در کشورهايي مانند عراق و ايران را برعهده دارد در حومه شهر پاريس فرانسه ، در محله اي بنام "اور" قرار دارد.

دولت انگليس نيز سال گذشته به منظور هموار کردن راه براي شروع مجدد اقدامات خشونت آميز توسط منافقين، آنان را از فهرست تروريستي خارج کرد و اجازه داد تا مراکز هدايت عمليات خود را در آن کشور گسترش دهند.

/ 2 نظر / 12 بازدید
تارا

خدا ازشون نگذره. ما که نمی گذریم

حيوا

اي مردم که به سوي سخن باطل شتابانيدواعمال زشت وزيانکارانه اينهارا ناديده ميگيريد! آيا در قرآن تدبيروتامل نميکنيد؟يابردلهايتان قفل زده شده است که سخن حق رانميشنويد؟! نه! بلکه اعمال سوء وکردار بد شماست که پرده بردلهايتان کشيده وگوشها وچشمهاي شماراگرفته است وچه بدتاويل وتفسيري ازدين و آئين کرديد وچه بد نظريه ورايي داديدوچه بدمعاوضه ومعامله کرديد، که دنيا را گرفتيد وآخرت را از دست داديد ... "خطبه حضرت فاطمه (ع)"