اطلاعيه 4 اتحاديه بزرگ دانشجويي خطاب به ملت شريف ايران: پايبندي رئيس‌جمهور به ول

اطلاعيه 4 اتحاديه بزرگ دانشجويي خطاب به ملت شريف ايران:

پايبندي رئيس‌جمهور به ولايت مطلقه فقيه و رهبر معظم انقلاب را ترديدناپذير يافتيم

4 اتحاديه بزرگ دانشجويي كشور در اطلاعيه‌اي مشترك با اشاره به جلسه مشترك اخير خود با رئيس‌جمهور، ضمن محكوم كردن سياه‌نمايي‌هاي اخير در خصوص احمدي‌نژاد، تأكيد كردند: پايبندي رئيس‌جمهور به اصل ولايت مطلقه فقيه و رهبر معظم انقلاب را ترديد ناپذير يافتيم.

متن اطلاعيه دفتر تحكيم وحدت، اتحاديه انجمن‌هاي اسلامي دانشجويان مستقل، بسيج دانشجويي و جنبش عدالتخواه دانشجويي به شرح ذيل است:

ملت عزيز و شريف ايران

در گفتمان جنبش دانشجويي مسلمان حكومت از آن صالحين است و ولايت مطلقه فقيه، به عنوان مدار نظام اسلامي در عصر غيبت مهمترين تجلي و مظهر اين ايده مي‌باشد.

در گفتمان جنبش دانشجويي مسلمان، مردمسالاري ديني بر پايه و اساس وحدت عقل و وحي، پيوستگي علم و سياست با دين، همگرايي قدرت و اقتصاد با اخلاق و سازگاري ارزش هاي ديني با آزادي و حقوق بشر و در هم تنيده بودن حوزه‌هاي مادي و معنوي زندگي فردي و جمعي انسان تجربه نويني از حكومت‌داري است كه با نگاه يكپارچه ديني علاوه بر حل پارادوكس‌ها و تضادهاي مفهومي، الگويي است از حكومت ديني كه ريشه در مشروعيت الهي دارد و متكي به خواست و اراده مردم است.

دفتر تحكيم وحدت، بسيج دانشجويي سراسر كشور، اتحاديه انجمن هاي اسلامي دانشجويان مستقل و جنبش عدالتخواهي دانشجويي به عنوان 4 اتحاديه بزرگ و فعال در تحقق گفتمان جنبش دانشجويي مسلمان با افتخار به اينكه از سوي شما ملت عزيز نقشي پيشرو يافته است، ضمن قدرداني از پشتيباني و حماسه‌آفريني‌هاي ملت علوي در دهمين دوره انتخابات رياست جمهوري و صبر، استقامت و ياري خدمتگزاران خود در مديريت فضاي غبارآلود كشور در هفته‌هاي گذشته، مطالبي را به اطلاع مي‌رساند.

اتحاديه‌هاي دانشجويي تكليف خود مي‌ديدند تا براساس رسالتي كه از سوي شما بر دوش آنان نهادينه شده بود با تكيه بر گفتمان انتقادي خود مواضع و خواست ملت غيور ايران را از يكايك مسئولين كشوري مطالبه نمايند. لذا در اين خصوص سلسله جلسات مطالبه گرايانه، عدالتخواهانه و حق جويانه خود را سازماندهي نموده و در رابطه با آخرين جلسه‌اي كه با حضور نمايندگان آنان و رئيس جمهور محترم دكتر محمود احمدي‌نژاد برگزار گرديد، توضيحاتي را به اطلاع ملت هوشيار و مبارز برساند.

جلسه مفصل، صميمي و انتقادي مذكور از يك سو دربرگيرنده خواست، مطالبات و توضيحاتي از رئيس‌جمهور درباره موضوعاتي چون انتصاب تأمل برانگيز اسفنديار رحيم مشايي به سمت معاون اولي، نامه‌نگاري رئيس جمهور با مقام معظم رهبري، تأخير در اجراي امر رهبر گرانقدر انقلاب و انذارها، تأكيدات و پيشنهادات بيشماري در چگونگي شكل‌گيري كابينه دهم حول ولايتمداري، باور و حفظ روحيه انقلابي، كارآمدي، خدمتگزاري، ساده‌زيستي، پاسخگويي، تخصص و... بود، كه در عين صراحت و جديت به صورت كاملاً صادقانه و شفاف مطرح گرديد.

صبر و حوصله و ظرفيت نقدپذيري در رئيس جمهور از سوي ديگر متضمن اين گرديد كه در يك فضاي آزاد انديشانه ايشان به شبهات، مطالبات و مسائل مطروحه در فضاي عمومي جامعه پاسخ بدهند و تأكيد فرمودند: "احمدي نژاد، رهبري را محوريت در همه امور مي‌داند. "

ملت آزاده، غيرت مند و شهيد پرور

در پايان 4 اتحاديه بزرگ دانشجويان بر خود فرض مي داند تا خطاب به شما اعلام دارد كه:

علي رغم برخي اختلاف نظرها ميان جريان دانشجويي مسلمان و رئيس دولت دهم در خصوص برخي اطرافيان و نزديكان ايشان، مفتوح دانستن باب انتقاد از اين دولت و اعتراض به انتصاب مشايي و برخي چهره‌ها در مناصب حساس دولتي و ادامه پيگيري مطالبات رهبري و مردم از تمامي قواي كشور، همچنان دكتر محمود احمدي نژاد را يار صديق و وفادار مقام معظم رهبري مي‌‌داند و با محكوم كردن تمامي سياه نمايي ها و شانتاژهاي رسانه اي - سياسي، تلاش دشمنان در القاي اختلاف و كدورت ميان رئوس اجرايي و رهبري نظام مقدس جمهوري اسلامي را همچون گذشته برنتابيده و براي حفظ و كياست از حقوق حقه مردم شجاعانه در مقابل تمامي اين زياده‌خواهي و فتنه‌اندازي‌هاي داخلي و خارجي خواهد ايستاد.

والسلام عليكم و رحمه ا... و بركاته

 

 

/ 1 نظر / 19 بازدید
مصطفی مرادی

تنها کار خوب احمدی همین کار بود