جادوگرها در ستاد اصلاح‌طلبان

جادوگرها در ستاد اصلاح‌طلبان

شنيده شده كه در ايام انتخابات دهمين دوره رياست جمهوري، برخي اعضاي ستاد اصلاح‌طلبان دست به دامن رمال‌ها و جن‌گيرها شده بودند تا از روش‌هاي خاص موجبات پيروزي آنان در انتخابات را فراهم آورند.

بابت اين افراد هزينه‌‌هاي گزافي پرداخت شده بود. اصلاح‌طلبان در حالي دست به اين اقدام زده‌اند كه جملگي مدعي روشنفكري و عقل‌گرايي در اداره كشور بودند!

اين گزارش مي‌افزايد: استفاده از انرژي‌هاي خاص، تأثيرگذاري رواني بر تصميم‌گيري‌هاي تيم رقيب، مختل كردن فعاليت فكري تيم احمدي‌نژاد و ... از جمله اهداف اين حركت عجيب اعضاي ستاد اصلاح‌طلبان بوده است. تمركز اصلي اين رمالان در روزمناظره موسوي با احمدي نژاد بوده است. اين رمال‌ها از شهرهايي چون تبريز، اصفهان و برخي شهرهاي شمالي كشور به ستاد اصلاح‌طلبان در تهران آمده‌بودند. اين اقدامات تيم روشنفكران! حامي ميرحسين موسوي در حالي صورت مي‌گيرد كه در ايام تبليغات انتخاباتي به دفعات اين افراد احمدي‌نژاد و دولتش را به خرافه‌گري متهم مي‌كردند. لازم به ذكر است در روزهاي فعاليت اين رمال‌ها در ستاد اصلاح‌طلبان، برخي نهادهاي امنيتي به فعاليت اين افراد و رفت و آمد‌هاي مشكوك آنها به ستاد ميرحسين بدگمان شده بودند. مشخص نيست كه فعاليت‌ اين افراد در ستاد اصلاح‌طلبان مورد تأييد شخص ميرحسين نيز بوده است يا خير؟

/ 0 نظر / 8 بازدید